KONST / Litografier / Färglitografi 12113043
nr 1211 3043
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Renar. Signerad, numrerad 23/60. Motivet: 24x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:02:42
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
22 okt
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson